Portal dla osób poszukujących hotelu, miejsca na organizację konferencji lub imprezy typu bankiet, wesele. To wszystko ułatwi Ci portal z największą bazą hoteli w naszym kraju. Zarezerwuj pobyt w Hotelu przez internet poprzez serwis HotelPoland.org

hotele w polsce
Hotele Wiadomości Rezerwacje Dla hoteli O nas

Hotele na Euro 2012

2012-01-10 / Piotr Ś

Wybierasz się na Euro 2012 i masz problem z wyborem hotelu ? Chcesz postawić na renomowany hotel, który zapewni Ci wysokie standardy i będzie mieścił się w pobliżu stadionu, czy być może szukasz czegoś tańszego ? W takim wypadku doskonale, że trafiłeś do naszego serwisu, bowiem postaramy się omówić najlepsze wg nas hotele w miastach w których odbywać będzie się to największe piłkarskie święto Europy. Postaw na znane i cenione hotele Euro 2012 . Rezerwacje możesz zamówić już dziś !

Hotele Warszawa

W przypadku przyjechania do stolicy w celu śledzenia poczynań piłkarzy na nowo wybudowanym stadionie narodowym warto zarezerwować miejsca przede wszystkim w hotelu Mariott lub InterContinental, są to jedne z największych hoteli w Warszawie. Ich główną zaletą jest to, że znajdują się w pobliżu centrum miasta co jest niewątpliwie ich największą zaletą i bardzo korzystnym rozwiązaniem dla kibiców pilkarskich.

Hotele Gdańsk

Gdańsk to miasto, które może być dumne ze swojej bazy hotelowej, przez cały rok a w szczególności latem zjeżdżają się tutaj turyści z całej Europy, dlatego też Gdańskie hotele cechują bardzo wysokie standardy. Więc kibice którzy przyjadą oglądać zmagania piłkarzy na PGE Arenie będą mieli duży wybór, począwszy od wielu małych i stosunkowo tanich hoteli, lub będą mogli postawić na warunki bardziej komfortowe, również droższe, i zarezerwować pokój w hotelu Hilton. Koszt ? Około 700 zł za dobę.

Hotele Poznań

Poznań tak naprawdę nigdy nie był miastem odwiedzanym przez rzesze turystów, dlatego też jego baza hoteli jest nieco uboższa niż w Warszawie czy Gdańsku. Sytuacja ta jednak diametralnie zmienia się od roku 2007 kiedy to ogłoszono, że wspólnie z naszym wschodnim sąsiadem zorganizujemy Euro. W obecnej chwili w Poznaniu znajdziemy nie mniej niż 30 wysokiej klasy hoteli. Największym prestiżem cieszy się tu Hotel Sheraton gdzie cena wynajmu wynosi od 320 zł wzwyż.

Hotele Wrocław

Według obserwatorów UEFA Wrocław to miasto które może poszczycić się najbardziej komfortowymi i prestiżowymi hotelami znajdującymi się w Polsce. Wrocławskie hotele spełniają niemalże wszystkie wymagania władz UEFA, dlatego też w dużej mierze zostały już zarezerwowane dla samych działaczy piłkarskich jak i dla głównych aktorów czyli dla piłkarzy. Można znaleźć jednak jeszcze miejsca w przyzwoitych hotelach np. w ART Hotelu, który jest jedną z najlepszych baz noclegowych we Wrocławiu.

Zapraszamy do przeglądania prezentacji hoteli na łamach naszego serwisu i gorąco zachęcamy do składania rezerwacji. Dlaczego ? ME 2012 tuż tuż i w najbliższym czasie miejsc może zabraknąć !

Źrodło:

Przydatne linki:
Hotele Warszawa
Hotele Gdańsk
Hotele Poznań
Hotele Wrocław

Poprzednie wiadomości: