Portal dla osób poszukujących hotelu, miejsca na organizację konferencji lub imprezy typu bankiet, wesele. To wszystko ułatwi Ci portal z największą bazą hoteli w naszym kraju. Zarezerwuj pobyt w Hotelu przez internet poprzez serwis HotelPoland.org

hotele w polsce
Hotele Wiadomości Rezerwacje Dla hoteli O nas

Wakacje bez przygód

2009-06-29 /

Sezon urlopowy w pełni dlatego planując wakacyjne wyjazdy należy pamiętać o polisie turystycznej.

Ubezpieczenia turystyczne dostępne na rynku mają w swoim zakresie różne opcje, często charakteryzują się szerokim zakresem, obejmując nabywcę lub osobę wskazaną przez kupującego. Pamiętajmy, aby sprawdzić co zawiera kupowana przez nas polisa.
Nie może tam zabraknąć ubezpieczenia kosztów leczenia, transportu medycznego, a także ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków, odpowiedzialności cywilnej oraz utraty lub uszkodzenia bagażu podróżnego.

Część ubezpieczeń oferuje tzw. pomoc assistance i w zależności od zakupionego wariantu ubezpieczenia, jego posiadacze mogą liczyć m.in. na: zakwaterowanie na czas rekonwalescencji, opiekę nad dziećmi, organizację i pokrycie kosztów powrotu osób bliskich do kraju, kontynuację przerwanej podróży przez ubezpieczonego, kierowcę zastępczego, pomoc prawną oraz pomoc w razie utraty dokumentów niezbędnych w czasie pobytu za granicą.

Nie żałujmy kilkunastu dodatkowych złotych na pełen pakiet ubezpieczeń, po to by mieć pewność, że w razie "W" mamy zagwarantowaną pełną pomoc ze strony ubezpieczyciela. To naprawde niewiele za MIŁE wspomnienia z wakacji.

Źrodło:

Przydatne linki:
http://mieszkaniowe.kredycik.pl/inteligo/nnw-z-assistance.html|Ubezpieczenie NNW

Słowa kluczowe:ubezpieczenie w podróży, polisa podróżna, ubezpieczenie turystyczne,

Poprzednie wiadomości: