Portal dla osób poszukujących hotelu, miejsca na organizację konferencji lub imprezy typu bankiet, wesele. To wszystko ułatwi Ci portal z największą bazą hoteli w naszym kraju. Zarezerwuj pobyt w Hotelu przez internet poprzez serwis HotelPoland.org

hotele w polsce
Hotele Wiadomości Rezerwacje Dla hoteli O nas

Upadł Kopernik Travel, wakacji nie będzie

2009-07-17 /

Wczoraj biuro zbankrutowało. Boleśnie przekonali się o tym ponad stu turystów, którzy dziś rano mieli wylecieć do egipskiej Hurghady z katowickich Pyrzowic. Samolot odleciał bez nich, bo biuro nie pokryło rachunku. Na lotnisku nie pojawił się nikt z Kopernika. Podróżnym nie udało się skontaktować z biurem. Rano nie działała strona internetowa, nieaktywne był także numery telefonów.
Wczesnym popołudniem ruszyła witryna Kopernik Travel. "W związku z trudnościami finansowymi, spowodowanymi w ostatnim czasie różnicami kursowymi oraz małymi wpływami i dużymi zaległościami, Biuro Podróży KOPERNIK Sp. z o.o. stało się niewypłacalne i jest zmuszone odwołać kolejne imprezy oraz złożyć w Sądzie wniosek o upadłość" - głosi komunikat prezesa Zarządu Samiego Ben Nasra.
"Prosimy o kierowanie pism o zwrot kwot wniesionych przez naszych Klientów na poczet odwołanych imprez - bezpośrednio do Marszałka Województwa Mazowieckiego - beneficjenta polisy ubezpieczeniowej, która pokrywa tego rodzaju roszczenia" - napisano na stronie Kopernika.

Więcej w dzienniku "Polska"

Źrodło: Dzinnik "Polska"

Przydatne linki:
url|slowo#url|slowo#url|slowo

Poprzednie wiadomości: